cratosslot - şirinevler escort - avrupa yakası escort

cratosslot - bets10 - betebet -

kaçak bahis - güvenilir bahis siteleri - kaçak bahis siteleri

deneme bonusu - sekabet - canlı bahis - canlı bahis siteleri - kaçak iddaa - bahis siteleri -

izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

Lajme

A K T V E N D I M Për konvokimin e mbledhjes së 42 ( dyzetë e dy ) të Këshillit të Komunës së Strugës

Në bazë të nenit 2-b nga Dekreti me fuqi ligjore për plotësimin e Dekretit me fuqi ligjore zbatimi i Ligjit për vetëqeverisje lokale në kohën e gjendjes së jashtëzakonshme,  (“ G. Zyrtare e RMV” nr. 95/20), Kryetari i këshillit të komunës së Strugës,  miratoi                                             A K T V E N D I M […]

Kategorizimi i dhënësve (personave fizikë) të shërbimeve për akomodim në shtëpi, banesa, apartamente dhe dhoma private

Për shkak të situatës me virusin KoVid-19 në vendin tonë, me qëllim tejkalimin e krizës dhe mbështetje të sektorit të turizmit dhe hotelerisë, një nga masat e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë Veriore është edhe lëshimi i vauçerëve për përkrahje të turizmit vendor. Këto vauçerë lëshohen për një kategori të caktuar të qytetarëve, të cilët […]

Shfrytëzimi i vauçerit për turizëm vendor

Si rezultat i pandemisë botërore me KoVid-19, e cila e kaploi edhe vendin tonë, si dhe për shkak të dëmeve ekonomike që i krijuan nga ndërprerja e veprimtarisë ekonomike të qytetarëve dhe kompanive tona (midis të cilëve në linjën e parë të frontit kundër kësaj kanosjeje u vendos veprimtaria hoteliere-turistike), në setin e tretë të […]

Lexo lajmet tjera

1xbet
texas holdem poker
canlı maç izle