izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

Komuna e Strugës në bashkëpunim me NP Komunale mbrëmjen e djeshme realizuan pastrimin dhe larjen e sipërfaqes së Shëtitores (Korzo) nga pjesa tek tregu i gjelbër deri tek ura.
Kështu do të vijojë edhe më tej pastrami i parqeve, rrugëve dhe hapësirave publike të komunës së Strugës.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

hatay escort hatay escort iskenderun escort iskenderun escort iskenderun escort hatay escort iskenderun escort hatay escort

betboo meritroyalbet giriş casinomaxi giriş casinomaxi cratosslot betebet vdcasino Cratosslot Giriş Sekabet Pulibet Giriş

casino siteleri milanobet tipobet sekabet elexbet
ngsbahis istanbul escort bayan paykwik canlı bahis kaçak bahis kaçak bahis