izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

Gjatë javës së kaluar dhe ditëve në vazhdim punohet mbi zgjërimin e hapësirave për parking tek Spitali i Përgjithshëm –Strugë. Paralelisht në këtë rrugë kanë nisur edhe punimet për ndërtimin e infrastrukturës për shkarkimin e ujërave atmosferike.

 

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

hatay escort hatay escort iskenderun escort iskenderun escort iskenderun escort hatay escort iskenderun escort hatay escort

betboo meritroyalbet giriş casinomaxi giriş casinomaxi cratosslot betebet vdcasino Cratosslot Giriş Sekabet Pulibet Giriş

casino siteleri milanobet tipobet sekabet elexbet
ngsbahis istanbul escort bayan paykwik canlı bahis kaçak bahis kaçak bahis