izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

Ne baze te nenit 36 paragrafi 1 pika 2 e Ligjit per veteqevrisje lokale ( Gazeta zyrtare e RM-se nr.05/2002) dhe ne baze te nenit 28 paragrafi 1 te Ligjit per financimin e njesive te veteqeverisjes lokale (Gazeta zyrtare e R.M-se nr.61/04,96/04,67/07) Keshilli i Komues se Struges ne seancen e 17 -te te mbajtur me 27.12.2018,solli :

 

 

Buxheti i vitetve te kaluara

  • Buxheti i Komunës së Strugës për vitin 2013  (shkarko)
  • Buxheti i Komunës së Strugës për vitin 2014  (shkarko)
  • Buxheti i Komunës së Strugës për vitin 2015  (shkarko)
  • Buxheti i Komunës së Strugës për vitin 2016  (shkarko)
  • Buxheti i Komunës së Strugës për vitin 2017  (shkarko)
  • Buxheti i Komunës së Strugës për vitin 2018  (shkarko)

 

 

 

 

hatay escort hatay escort iskenderun escort iskenderun escort iskenderun escort hatay escort iskenderun escort hatay escort

betboo meritroyalbet giriş casinomaxi giriş casinomaxi cratosslot betebet vdcasino Cratosslot Giriş Sekabet Pulibet Giriş

casino siteleri milanobet tipobet sekabet elexbet
ngsbahis istanbul escort bayan paykwik canlı bahis kaçak bahis kaçak bahis