izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

 • TURIZËM

  FORMULAR nr.1 – Kërkesë për regjistrim në regjistrin e ciceronëve dhe shoqëruesve turistikë 2018

  FORMULAR nr.2 – Kërkesë për kushte minimale teknike dhe kategorizim 2018

  FORMULAR nr.3 – Kërkesë për çregjistrim nga regjistri i kategorizimeve 2018

  FORMULAR nr.4 – Kërkesë për normativa të ushqimit dhe pijeve 2018

  FORMULAR nr.5 – Plotësimi i të dhënave statistikore turistike 2018

  FORMULAR nr.6 – Përcaktimi dhe pagesa e taksës turistike 2018

  FORMULAR nr.7 – Deklaratë për informatë publike të ciceronëve turistikë 2018″


 • TATIME


 • FINANCA

  FORMULAR – Kërkesë për mjete financiare


 • AMBIENT JETËSOR

  Pasi  formulari nuk është i njëjtë për të gjithë projektet do ju lusnim që formularin nvarësisht prej projektit tuaj  ta merrni ne objektin e Komunës së Strugës.

  Ju faleminderit


 • INSPEKTORATI

  FORMULAR – Kërkesë deri te Inspektoriati i komunës

hatay escort hatay escort iskenderun escort iskenderun escort iskenderun escort hatay escort iskenderun escort hatay escort

betboo meritroyalbet giriş casinomaxi giriş casinomaxi cratosslot betebet vdcasino Cratosslot Giriş Sekabet Pulibet Giriş

casino siteleri milanobet tipobet sekabet elexbet
ngsbahis istanbul escort bayan paykwik canlı bahis kaçak bahis kaçak bahis