cratosslot - şirinevler escort - avrupa yakası escort

cratosslot - bets10 - betebet -

kaçak bahis - güvenilir bahis siteleri - kaçak bahis siteleri

deneme bonusu - sekabet - canlı bahis - canlı bahis siteleri - kaçak iddaa - bahis siteleri -

izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

Врз основа на член 36 став1 точка 2 од Законот за локална самоуправа (Сл.весник на РМ бр.5/2002 год.) и член 28 став 1 од Законот за финансираœе на единиците на локалната самоуправа (Сл.весник на РМ бр.61/2004,96/2004 и 67/2007 година), Советот на општина Струга на 17-та седница одржана на 27.12.2018 година донесе:

 

Буџет на Општина Струга

 

 

 

 

1xbet
texas holdem poker
canlı maç izle