izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

Драги наставници, мисионери на знаењето и мудроста, водичи на цивилизација и на животот, дозволете ми да ви го честитам денот на наставникот, 7 Март, и од се срце да ви честитам за напорна работа која ја вршите безусловно секој ден за да воспитувате еден цел народ.

Благодароност за вашата работа и вашите успеси. Благодарност за вредностите што ги поседувате и ги пренесувате низ генерации.

Среќен 7 Март, мисионери на знаењето!

Градоначалникот на Општина Струга,
Д-р. Рамис Мерко

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

hatay escort hatay escort iskenderun escort iskenderun escort iskenderun escort hatay escort iskenderun escort hatay escort

betboo meritroyalbet giriş casinomaxi giriş casinomaxi cratosslot betebet vdcasino Cratosslot Giriş Sekabet Pulibet Giriş

casino siteleri milanobet tipobet sekabet elexbet
ngsbahis istanbul escort bayan paykwik canlı bahis kaçak bahis kaçak bahis