izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

 Денес, Градоначалник на Општина Струга г. Мерко го пречека претсавникот на наблудувачката мисија на ОБСЕ г. Ебен Фридман.
Целта на средбата беше да се запознаат со безбедноста на градот Струга. Фридман му честиташе на градоначалникот Мерко за досегашната работа не само во областа на толеранцијата, безбедноста и градската регулатива, туку и во сите други области. Тој, исто така, му даде поддршка на градоначалникот како во областа на безбедноста така и во другите области каде има потребата.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

hatay escort hatay escort iskenderun escort iskenderun escort iskenderun escort hatay escort iskenderun escort hatay escort

betboo meritroyalbet giriş casinomaxi giriş casinomaxi cratosslot betebet vdcasino Cratosslot Giriş Sekabet Pulibet Giriş

casino siteleri milanobet tipobet sekabet elexbet
ngsbahis istanbul escort bayan paykwik canlı bahis kaçak bahis kaçak bahis