izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

Tatim mbi qarkullim e patundshmërisë

Dokumentet e nevojshme:

    • Fletëparaqitje tatimore e plotësuar për tatimin mbi qarkullimin e patundshmërisë dhe të të drejtave (Shkarkoje)
    • Taksa të paguara administrative pp50 në shumë prej 250 denarëve (Shkarkoje)
    • Kontratë për shitblerje të nënshkruar nga palët (6-8 kopje prej të cilave 2 mbesin te njësia)
    • Fletëpronësi (origjinale dhe kopje)
    • Kopje nga letërnjoftimi për personin fizik dhe gjendjen rrjedhëse për subjektin juridik nga Regjistri Qendror i R.Maqedonisë

hatay escort hatay escort iskenderun escort iskenderun escort iskenderun escort hatay escort iskenderun escort hatay escort

betboo meritroyalbet giriş casinomaxi giriş casinomaxi cratosslot betebet vdcasino Cratosslot Giriş Sekabet Pulibet Giriş

casino siteleri milanobet tipobet sekabet elexbet
ngsbahis istanbul escort bayan paykwik canlı bahis kaçak bahis kaçak bahis