Alen Dereban (VMRO-DPMNE)

Alen Dereban (VMRO-DPMNE)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 427 154
Email: a.dereban@struga.gov.mk

 Emin Kupa (ASH)

Emin Kupa (ASH)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 658
Emaili: e.kupa@struga.gov.mk

Arbnor Musa (ASH)

Arbnor Musa (ASH)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob:078 427 151
Email: a.musa@struga.gov.mk

Emina Sherifoska Memishoska (LSDM)

Emina Sherifoska Memishoska (LSDM)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 078 421 367
Emaili: e.memishoska@struga.gov.mk

Aco Gjuroski (LSDM)

Aco Gjuroski (LSDM)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 427 153
Email:a.gjuroski@struga.gov.mk

Ermis Kala (ASH)

Ermis Kala (ASH)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 385
Emaili:e.kala@struga.gov.mk

Bashkim Karimanoski (LSDM)

Bashkim Karimanoski (LSDM)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 673
Email: b.karimanoski@struga.gov.mk

Zaide Gjurra (BDI)

Zaide Gjurra (BDI)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 078 421 537
Emaili: z.gjurra@struga.gov.mk

Berat Kolonja (BDI)

Berat Kolonja (BDI)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 683
Email : b.kolonja@struga.gov.mk

Ilija Pejoski (VMRO-DPMNE)

Ilija Pejoski (VMRO-DPMNE)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 539
Emaili: i.pejoski@struga.gov.mk

Borjanka Jovanoska (LSDM)

Borjanka Jovanoska (LSDM)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 078 421 282
Email: b.jovanoska@struga.gov.mk

Imer Imeri (ASH)

Imer Imeri (ASH)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 548
Emaili:i.imeri@struga.gov.mk

Valentina Pereska (VMRO-DPMNE)

Valentina Pereska (VMRO-DPMNE)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 078 421 635
Email :v.pereska@struga.gov.mk

Inaet Dani (BDI)

Inaet Dani (BDI)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 684
Emaili:i.dani@struga.gov.mk

Dejan Paunoski (VMRO-DPMNE)

Dejan Paunoski (VMRO-DPMNE)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 326
Email: d.paunoski”struga.gov.mk

Jasmin Qazimoski (ASH)

Jasmin Qazimoski (ASH)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 693
Emaili: j.qazimoska@struga.gov.mk

Edmond Vejseli (Lëvizja BESA)

Edmond Vejseli (Lëvizja BESA)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 639
Emaili: e.vejseli@struga.gov.mk

Jasmina Canoska (ASH)

Jasmina Canoska (ASH)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 078 421 597
Emaili: j.canoska@struga.gov.mk

Elena Llazareska (LSDM)

Elena Llazareska (LSDM)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 078 421 643
Emaili: e.llazareska@struga.gov.mk

Kaim Dauti (ASH)

Kaim Dauti (ASH)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 167
Emaili: k.dauti@struga.gov.mk

Resul Kaba (BDI)

Resul Kaba (BDI)

Kryetar i këshillit të Komunës së Strugës

Mob: 078 352 996
Emaili: r.kaba@struga.gov.mk

Murat Shabani (BDI)

Murat Shabani (BDI)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 672
Emaili: m.Shabani@struga.gov.mk

Samir Juskoski (Lëvizja BESA)

Samir Juskoski (Lëvizja BESA)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 659
Emaili:  s.juskoski@struga.gov.com

Nikolina V.Gligoroska

Nikolina V.Gligoroska

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 070 265 382
Emaili: n.gligoroska@struga.gov.mk

Ferzije Lleshi (BDI)

Ferzije Lleshi (BDI)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 078 421 674
Emaili: f.lleshi@struga.gov.mk

Raif Mirseloski (LSDM)

Raif Mirseloski (LSDM)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 421 682
Emaili: r.mirseloski@struga.gov.mk

Rajmonda Mamudi (ASH)

Rajmonda Mamudi (ASH)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 078 421 168
Emaili:r.mamudi@struga.gov.mk