izmit escort izmit escort izmit escort duzce escort istanbul escort istanbul escort istanbul escort

Pagesa e taksës turistike

Udhëzim nr.1 – taksa turistike (shkarko)


Formular

FORMULAR nr.1 – Kërkesë për regjistrim në regjistrin e ciceronëve dhe shoqëruesve turistikë 2018

FORMULAR nr.2 – Kërkesë për kushte minimale teknike dhe kategorizim 2018

FORMULAR nr.3 – Kërkesë për çregjistrim nga regjistri i kategorizimeve 2018

FORMULAR nr.4 – Kërkesë për normativa të ushqimit dhe pijeve 2018

FORMULAR nr.5 – Plotësimi i të dhënave statistikore turistike 2018

FORMULAR nr.6 – Përcaktimi dhe pagesa e taksës turistike 2018

FORMULAR nr.7 – Deklaratë për informatë publike të ciceronëve turistikë 2018

hatay escort hatay escort iskenderun escort iskenderun escort iskenderun escort hatay escort iskenderun escort hatay escort

betboo meritroyalbet giriş casinomaxi giriş casinomaxi cratosslot betebet vdcasino Cratosslot Giriş Sekabet Pulibet Giriş

casino siteleri milanobet tipobet sekabet elexbet
ngsbahis istanbul escort bayan paykwik canlı bahis kaçak bahis kaçak bahis