vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Почитувани,
Општина Струга во рамките на програмата за одржливи вработувања на УНДП, Министерството за труд и социјална политика и Агенцијата за вработување на Република Македонија ќе аплицира за спроведување на програма за воспитни и лични асистенти за децата со лесна попреченост во развојот од основно образование.
Со цел за успешно реализирање на предлог проектот, ги молиме сите заинтересирани родители да се јават во просториите на Општина Струга, секој работен ден, а најкасно до 18.05.2018 година (Петок).
Со почит,
Општина Струга

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son