vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Денес, во просториите на општина Струга, се одржа средба помеѓу претставници на Општина Струга и претставници на “Search for Common Ground“. Целта на средбата беше да се дискутира за проектот на УСАИД – “Унапредување на социјалната кохезија” – проект кој вклучува спортски активности со над 80 ученици од различни етнички групи. На средбата присуствуваа и директорите на училиштата, за да придонесат на организацијата.

Спортските активности ќе се одржат на 5 јуни.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son