vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Во текот на изминатата недела и следните денови ќе се работи на проширување на паркинг местата во Општата болница – Струга. Паралелно на истиот пат се работи и на изградба на атмосферската канализација.

 

Канцеларија за односи со јавноста,
Општина Струга

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).