vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Adem Ajdaroski (BDI)

Adem Ajdaroski (BDI)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob:075 343 671
Email: a.ajdaroski@struga.gov.mk

Marija Mileska (VMRO-DPMNE)

Marija Mileska (VMRO-DPMNE)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 075 343 657
Emaili: m.mileska@struga.gov.mk

Alen Dereban (VMRO-DPMNE)

Alen Dereban (VMRO-DPMNE)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 427 154
Email: a.dereban@struga.gov.mk

Megdija Canoski (LSDM)

Megdija Canoski (LSDM)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 676
Emaili: m.canoski@struga.gov.mk

Arbëresha Vlashi (BDI)

Arbëresha Vlashi (BDI)

Kryetare e këshillit të Komunës së Strugës

Mob: 075 343 679 / 072 316 882
Email: a.vlashi@struga.gov.mk

Nijazi Xhumkar (ASh)

Nijazi Xhumkar (ASh)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 668
Emaili: n.xhumkar@struga.gov.mk

Argent Alasani (ASh)

Argent Alasani (ASh)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 682
Email : a.alasani@struga.gov.mk

Nikola Klimoski (LSDM)

Nikola Klimoski (LSDM)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 664
Emaili: n.klimoski@struga.gov.mk

Aco Gjuroski (LSDM)

Aco Gjuroski (LSDM)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 078 427 153
Email:a.gjuroski@struga.gov.mk

Nikola Kukunesh (VMRO-DPMNE)

Nikola Kukunesh (VMRO-DPMNE)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 658
Emaili: n.kukunesh@struga.gov.mk

Asim Saitoski (ASh)

Asim Saitoski (ASh)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 075 343 673
Email: a.saitoski@struga.gov.mk

Premtime Zylali Deliaj (ASh)

Premtime Zylali Deliaj (ASh)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 075 343 665
Emaili: p.deliaj@struga.gov.mk

Egzon Asani (BDI)

Egzon Asani (BDI)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 669
Email : e.asani@struga.gov.mk

Safet Demiralieski (ASh)

Safet Demiralieski (ASh)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 656
Emaili: s.demiralieski@struga.gov.mk

Elisaveta Koçoska Veljanoska (VMRO-DPMNE)

Elisaveta Koçoska Veljanoska (VMRO-DPMNE)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 075 343 674
Email: e.kocoska@struga.gov.mk

Senada Laçka (BDI)

Senada Laçka (BDI)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 075 343 677
Emaili: s.lacka@struga.gov.mk

Irina Joldeska (LSDM)

Irina Joldeska (LSDM)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 075 343 680
Emaili: i.joldeska@struga.gov.mk

Fatijona Reçi (BDI)

Fatijona Reçi (BDI)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 075 343 672
Emaili: f.reci@struga.gov.mk

Jasmina Canoska (ASh)

Jasmina Canoska (ASh)

Këshiltare e Komunës së Strugës

Mob: 078 421597
Emaili: j.canoska@struga.gov.mk

Fatmir Emush (BESA)

Fatmir Emush (BESA)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 670
Emaili: f.emush@struga.gov.mk

Krste Jovanoski (VMRO-DPMNE)

Krste Jovanoski (VMRO-DPMNE)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 678
Emaili:  k.jovanoski@struga.gov.mk

Faton Pollozhani (BDI)

Faton Pollozhani (BDI)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 670
Emaili: f.pollozhani@struga.gov.mk

Kujtesa Kaliqi (ASh)

Kujtesa Kaliqi (ASh)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 075 343 681
Emaili: k.kaliqi@struga.gov.mk

Feston Ramo (BDI)

Feston Ramo (BDI)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 675
Emaili: f.ramo@struga.gov.mk

Kujtim Rashiti (BDI)

Kujtim Rashiti (BDI)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 070 249 641
Emaili: k.rashiti@struga.gov.mk

Halid Alied (BDI)

Halid Alied (BDI)

Këshilltar i Komunës së Strugës

Mob: 075 343 685
Emaili: h.alied@struga.gov.mk

Shqiponja Tela (BDI)

Shqiponja Tela (BDI)

Këshilltare e Komunës së Strugës

Mob: 075 343 652
Emaili: sh.tela@struga.gov.mk