vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Пред неколку дена се ширеше лажна информација дека Општина Струга дозволува диви градби. Општина Струга негира дека издала градежни дозволи за диво градежништво. Напротив, станува збор за дозвола за реконструкција на објект издадена од страна на поранешниот градоначалник на Струга, Зијадин Села, како што и можете да видите на сликата.

 

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son