vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Честитки за нашиот непобеден шампион во рингот на кој му посакуваме уште многу слични победи и успеси во иднина! Кикбоксерот Бени Османоски од Октиси во мечот во сабота ја одбрани титулата Светски Шампион. Бени го победи русинот Димитри Меканик со нокаут во првата рунда.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).