vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Почнувајќи од денес, Аријета Положани , професорка по албански јазик , ќе ја преземе улогата на директорка  на градинката „8 Март“ која претходно беше извршена од страна на Мерал Таук.

 

Канцеларија за односи со јавност,
Општина Струга.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).