vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Почитувани  граѓани,

Ве известуваме дека почнувајќи  од денес , (вторник ), ќе стапат во акција пајак возилата.

Несоодветното паркирање  е многу чест феномен во градот на Струга, но со мобилизирање на пајак возилата ова ќе се смени.

Мобилизирањето на пајак возилата е со единствена цел да се воспостави  ред во градскиот собраќај.

 

Канцеларија за односи со јавност,
Општина Струга.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son