vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Të nderuar qytetarë,

 

Ju njoftojmë se nga sot (E Martë), do të vihet në lëvizje Merimanga.

Parkimi pa kriter i automjeteve në rrugët e Strugës, është një fenomen i gjithanshëm dhe shumë prezent por aktivizimi i merimangës do të ndikojë pozitivishtë në këtë drejtim

Angazhimi i merimangës bëhet me qëllimin e vetëm që edhe në këtë drejtim të vendoset një rregull permanent.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son

bahis Casino Siteleri Baymavi paykwik экскурсии из мармариса остров клеопатры Marmaris excursions dalaman airport transfers paykwik paykwik satın al paykwik al ucuz paykwik paykwik fiyatları Paykwik Nedir? paykwik bozum