vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Денес,во Хотел Мираж се одржа еднодневна работилница во рамките на проектот “Подобрување на локалното владеење”, за презентација на шемата за грантови за Центрите за развој на планските региони.

На работилницата присуствуваа и претставници од општина Струга, каде што разговараа за концептите на три предлог-проекти од Годишната листа на проекти, кои  и се приоритет за 2018 година.

Канцеларија за односи со јавност,
Општина Струга

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).