vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Почитувани,

Проектот на УСАИД за граѓанско учество во Македонија  Ве поканува на информативнa сесиjа за третото Барање за партнерски грантови (RFA) # CEP-PG-03 во Струга на 09.11 (петок), во салата на советот на општина Струга од 12:00 часот . 

За повеќе информации поврзани со Барањето за партнерски грантови  (RFA) # CEP-PG-03 посетете го следниот линк

Со почит,

Проект на УСАИД за граѓанско учество во Македонија

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).