vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Cе известуваат сите граѓани на Oпштина Струга дека од 18.02.2019 година, Градоначалникот на Општина Струга, како и раководителите на сектори и одделениа ќе ги примат странките секој:

  • Вторник од 10:00 до 11:30 и од 13:00 до 15:00.
  • Среда од 10:00 до 11:30 и од 13:00 до 15:00.
  • Четврток од 10:00 до 11:30 и од 13:00 до 15:00.

Секоја средба со Градоначалникот и административните службеници ќе се планира и реализира претходно на Пријавница, каде ќе можете да се пријавите со име и презиме, електронска картичка за влез-излез и кој административен службеник сака да го сретне за различни цели.

 

Со почит,
Општина Струга

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son