vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Како секоја недела, така и денес, шефот на кабинетот на општина Струга, г. Дашмир Насуфи одржи координативен состанок со шефот на оделениата и секторите на општинската администрација.
Состанокот имаше информативен карактер, каде што релевантните раководители известија за работата остваренa оваа недела и преземаа нови задачи за тековната работа.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son