vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Општина Струга и денес беше посетена од група ученици од основно училиште од село Биџово кои што изрзија желба да се стретнат со градоначалникот на општина Струга г. Рамис Мерко за да му честитат за досегашната работа и за да се информираат и запознат со работата на општинската администрација и нејзината функсија.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son