vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Денес градежниот инспектор ги отстрани педалинките од брегот на Струга кои во минатото одземаа невини жртви.  Струга се менува и станува посигурна.

Акцијата ќе продолжи се додека се расчистат сите области околу езерото.

 

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).