vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Sot inspektoriati ndërtimor largoi nga bregu i Strugës varkat me pedale të cilat ndër vite kanë marrë shumë jetë njerëzish. Struga po ndryshon dhe po bëhet më e sigurt.

Aksioni do të vazhdoj deri në pastrimin e gjithë hapsirave rreth liqenit.

 

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son