vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

МЈП Проаква Струга ги известува граѓаните на Струга дека денес ќе има прекин на водоснабдувањето во еден дел на градот поради голем дефект кој настанал на улица Ристо Крле.
Нашите екипи се на терен и работат на санирање на дефектот со цел состојбата да се врати во нормала што е можно побрзо.
Со почит, МЈП Проаква Струга.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).