vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

NPN Proaqua Strugë i njofton qytetarët e Strugës se sot do te kete ndalim të furnizimit me ujë të pijshëm në një pjesë të qytetit për shkak të një defekti të madh që ka ndodhur në rrugën Risto Krle.
Ekipet tona janë në teren dhe po punojnë në sanimin e defektit me qëllim që gjendja të kthehet në normale sa më shpejtë.

Me respekt, NPN Proaqua Strugë.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son