vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

„ЈП Комунално“-Струга во соработка со Општината Струга продолжуваат акција за чистење на дивите депонии на територијата на Општината.

Акцијата подигање на сметот од дивите депонии ќе продолжи и во наредниот период со иста динамика.

ЈП Комунално

    

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).