vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Општина Струга ве известува дека крајниот рок за поднесување на барање за незаконски изградени објекти со геодетски елаборат истекува на 31 декември 2018 година.

Ве молиме во најкратен можен рок да гo доставите барањето заедно со содветниот геодетски елаборат, во спротивно во согласност со Законот за бесправно изградени објекти, ќе се донесе Решение за одбивање на барањето.

За подетални информации:

Ерканда Баута – Одделение за правни работи (Канцеларија бр. 30)

 

Канцеларија за односи со јавност,
Општина Струга

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son