vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Утрово, градоначалникот на Општина Струга заедно со заменик министерот за здраство г. Асим Муса  го посети Детското одделение во Општата болница во Струга, каде што ги посети и ги награди мајките на првите три новороденчиња родени после полноќ. Трите новороденчиња се машки и се во одлична здраствена состојба. Градоначалникот Мерко им честита на мајките на трите новореднчиња и им посака многу здравје и долг живот на децата.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son