vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Драги наставници, мисионери на знаењето и мудроста, водичи на цивилизација и на животот, дозволете ми да ви го честитам денот на наставникот, 7 Март, и од се срце да ви честитам за напорна работа која ја вршите безусловно секој ден за да воспитувате еден цел народ.

Благодароност за вашата работа и вашите успеси. Благодарност за вредностите што ги поседувате и ги пренесувате низ генерации.

Среќен 7 Март, мисионери на знаењето!

Градоначалникот на Општина Струга,
Д-р. Рамис Мерко

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son