vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Изградбата, односно реконструкцијата на спортската салата на СОУ “ Браќата Миладиновци” e при крај.

Спортистите 🤼‍♀️ на оваа школо конечно ќе вежбат во сосема нов и реновиран простор со современи услови.

🔜✅ При крај…

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).