vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Janë drejt përfundimit punimet për renovimin dhe rikonstruimin e sallës së sportit në SHFK “VËLLEZËRIT MILLADINOV”.

Sportistët 🤼‍♀️ e kësaj shkolle më në fund do të ushtrojnë në ambiente tërësishtë të renovuara dhe me standarte bashkëkohore.

 

🔜 ✅ Sëshpejti.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son