vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Честитки за квалификациите и историското достигнување ФК Струга Трим & Лум

Честитки за извонредниот успех , за квалификацијата во Првата лига на Македонија, која е историска за еден клуб како што е ФК Струга. Општина Струга секогаш ги поддржува ваквите достигнувања.

Во тек на наредните денови градоначалникот на Општина Струга г. Мерко ќе оствари средба со стафот и фудбалерите за да им честита лично.

🏆🥇 CHAMPIONS 🥇🏆

 

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son