vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

И денес се работи на патот Партизанска. Воедно се работи и на кружниот ток во близина на “Женска плажа” односно се проширува за да собраќајот се одвива без пречки и застој.

Наскоро, Струга со нов изглед.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).