vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

На барање на населението на с.Лабуништа покрај новата спортска сала градоначалникот на Општина Струга, почна со изградба на заштитен зид со ограда. Гадоначалникот Мерко уште еднаш оствари проект кој беше побаран од страна на жителите со цел да се зголеми безбедноста на минувачите, децата или самите жители.

Канцеларија за односи со јавноста,
Општина Струга

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son