vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Општина Струга, во соработка со Global Consulting & Development Associates LLC – Република Косово, Ве поканува да учествувате на средбата со бизнисите од Струга и Косово која ќе се одржи на ден 26 април 2018 година во 10:30 часот во  Хотел “МИРАГЕ” – Струга.

Ви благодариме.

Со почит

Општина Струга и

Global Consulting & Development Associates LLC

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).