vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Komuna e Strugës në bashkëpunim me Global Consulting & Development Associates LLC – Republika e Kosovës, Ju fton të merrni pjesë në takimin midis bizneseve nga Struga dhe Kosova që do të mbahet në datë 26 Prill 2018 ( E enjte), në ora 10:30 në Hotel “MIRAGE” – Strugë.

Ju faleminderit.

Me respekt,

Komuna e Strugës dhe

Global Consulting & Development Associates LLC

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).