vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Edhe gjatë ditës së sotme vijojnë punimet në rrugën Partizanska. Në të njëjtën kohë po bëhet edhe ndryshim dhe zgjerim të rrethrrotullimit në afërsi të “Plazhës së Femrave” që qarkullimi i automjeteve të jetë më I lirshëm.

Sëshpejti Struga me pamje të re.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).