vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

 

Општина Струга во соработка со ЈП Комунално вчеравечер реализираа акција на чистење на шеталиштето ( Корзо) почнувајќи од зелениот пазар до кај мостот.
Акцијата ќе продолжи и понатаму со чистење на парковите, улиците и јавните простори на Општина Струга.

Канцеларија за односи со јавноста,
Општина Струга

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).