vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Komuna e Strugës në bashkëpunim me NP Komunale mbrëmjen e djeshme realizuan pastrimin dhe larjen e sipërfaqes së Shëtitores (Korzo) nga pjesa tek tregu i gjelbër deri tek ura.
Kështu do të vijojë edhe më tej pastrami i parqeve, rrugëve dhe hapësirave publike të komunës së Strugës.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son