vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

 Денес, Градоначалник на Општина Струга г. Мерко го пречека претсавникот на наблудувачката мисија на ОБСЕ г. Ебен Фридман.
Целта на средбата беше да се запознаат со безбедноста на градот Струга. Фридман му честиташе на градоначалникот Мерко за досегашната работа не само во областа на толеранцијата, безбедноста и градската регулатива, туку и во сите други области. Тој, исто така, му даде поддршка на градоначалникот како во областа на безбедноста така и во другите области каде има потребата.

There are no comments yet.

Напишете коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son