vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

Kryetari Merko sot priti ne zyrën e tij udheheqësin për monitorim të OSBE-së z. Eben Friedman.
Qellimi i takimit ishte njohja me situatën e sigurisë në qytetin e Strugës, me ç’rast z. Friedman e përgëzoi kryetarin Merko për punën e deritanishme jo vetën në fushën e tolerancës, sigurisë dhe rregullimit të qytetit, por edhe në të gjitha sferat tjera. Gjithashtu i ofroi mbështetje kryetarit si në fushën e sigurisë ashtu edhe ne sferat tjera ku mund të shfaqet nevoja.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).