vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Hapet Debat Publik për tekstin e projekt-Statutit të Komunës së Strugës.

Debati publik do të zgjasë 20 ditë, nga data 05.01.2018 deri në datë 25.01.2018.

Të gjitha shërbimet publike, institucionet, shoqatat e qytetarëve, partitë politike, sindikatat dhe personat juridikë dhe fizikë, qytetarët dhe subjektet tjera të interesuara mund të dorëzojnë propozime dhe mendime sipas tekstit të projekt-Statutit të Komunës së Strugës.

Propozimet dhe mendimet të dorëzohen në ueb-faqen e Komunës së Strugës:

info@struga.gov.mk

Nr.03-40

03.01.2018

STRUGË

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son