vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Sot në ambientet e komunës, u zhvillua një takim mes përfaqësuesve të komunës së Strugës dhe përfaqësuesve të “Search for Common Ground”. Qëllimi i takimit ishte diskutim rreth USAID- projektit “Avancimi i kohezionit shoqëror” – projekt ky që përfshin aktivitete sportive me mbi 80 nxënës të etniteteve të ndryshme.

Në takim morrën pjesë edhe drejtorët e shkollave pjesmarrëse në aktivitet, për të diskutuar mbi detajet e organizimit. Akrivitete sportive do të zhvillohen më datë 05 Qeshor.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son