vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Sot, Kryetari i Komunës së Strugës z.Ramis Merko mori pjesë në përurimin e ambienteve të reja të çerdhes “Flutura” ku të pranishëm ishin përfaqësues nga Qendra për zhvillimin e rajonit planor bursa escort Jugperëndimor si dhe drejtori i Byros për zhvillim rajonal.

Kryetari Merko theksoi se sot po bëhet realitet një investim i përbashkët i Byros për zhvillim rajonal, Ministrisë së pushtetit vendor dhe Komunës së Strugës, si rezultat i te cilit u riparua rrjeti i energjisë elektrike, si dhe u zëvendësuan dritaret.

Ky është një investim për të ardhmen e fëmijëve tanë.

Zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son