vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Gjatë javës së kaluar, Komuna e Strugës në krye me Kryetarin z. Ramis Merko realizuan disa projekte infrastrukturore.

Me iniciativë të Kryetarit mugla escort dhe me intesivitet më të madh u realizuan edhe rikonsruimi dhe asfaltimi i disa rrugëve lokale në f. Misleshovë.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son