vevobahis giriş - cratosslot giriş - baymavi giriş

betvole betlike süpertotobet megabahis trbet

Të nderuar qytetarë,

Në këto ditë të vështira, dua të ndaj me ju gëzimin mbi lajmin e shumëpritur për fillimin e negociatave me Bashkimi Evropian. Sot jemi më afër se kurrë pranë të ardhmes të shumëdëshiruar, pranë realizimit të synimeve dhe ëndrrave për të cilat kemi punuar kaq vite.

Shpresoj që shumë shpejtë të gëzojmë lajme edhe më të mira.

Zoti ju ruajt ju dhe familjet e juaja.

Me respekt,
Kryetari I Komunës së Strugës
Dr.Ramis Merko

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

Balikesir escort Aydin escort Muğla escort Kahramanmaraş escort Yozgat escort Giresun escort Didim escort Çorum escort Erzurum escort Zonguldak escort Sivas escort Düzce escort Tokat escort Osmaniye escort Kutahya escort Mardin escort Fethiye escort Ordu escort Alanya escort Pendik escort Sarıyer escort Edremit escort Sinop mutlu son